Secude Cyber Security Hakkında

Secude Cyber Security 2018 yılında kurulmuş olup, Siber Güvenlik alanında uzman kadrosu ile Bilgi Güvenliği ve Danışmanlığı, Sistem ve Network Güvenliği, Mail Güvenliği, Web Güvenliği vb. üzerine faaliyet gösteren, Libraesva ve Zecurion markalarının tek Türkiye distribitörü olarak bayileri aracılığıyla Türkiye’deki tüm müşterilerine, yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla hizmet veren bir teknoloji firmasıdır. Uzman kadrosuyla birçok enterprise kurumun Bilgi Güvenliği projelerini profesyonelce sonlandıran Secude Cyber Security için müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz prensipleri arasında yer almaktadır.

Libraesva Türkiye Distribütörü

Libraesva, gelişmiş e-posta güvenlik çözümlerinin İtalyan lider sağlayıcısıdır. 1994 yılında sanallaştırma ve veri merkezi konsolidasyonu, networking ve güvenlik alanında bir sistem entegratörü olarak doğan bir şirket olan Libra Srl’in yazılım geliştirme yapılarından bir dönüş olarak kuruldu. 2021 yılı Aralık ayında Virus Bullettin’ in yaptığı testte 12 güvenlik çözümü üreticisi arasından Libraesva, en iyi (%100) zararlı dosya yakalama oranı ve en iyi (%99.71) kimlik avı yakalama oranına sahip oldu. Libraesva, 2014, 2015, 2016, 2017, 2019, 2020 ve 2021 yıllarında Computing Security Awards tarafından en iyi elektronik posta güvenliği çözümü üreticisi seçilmiştir.

Zecurion Türkiye Distribütörü

Zecurion, 2001 yılında kurulan, şirketlerin içeriden gelen tehditlere karşı korunmalarına yardımcı olan dünya standartlarında bir bilgi teknolojileri güvenlik çözümleri satıcısıdır.

Şirket ürün portföyü müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunar.

Zecurion Next Generation Data Loss Prevention, hassas ve özel verileri kurumsal ağlardaki (+200.000 bilgisayar) sızıntılardan korur.

Zecurion Secure Web Gateway, web sitesi erişim kontrolü ve trafik analizini tek bir noktadan sağlar.

Zecurion Storage Security, Windows sunucularında ve depolamada (SAN, NAS, vb.) kritik verilerin şeffaf şifrelemesini sunar.

Yaklaşık yirmi yıldır faaliyet gösteren Zecurion, 10.000’den fazla kurumsal müşterinin güvenini kazanmış, dünya çapında 150’den fazla iş ortağıyla ortaklık kurmuştur ve 2022 yılı itibariyle 70’den fazla ülkede bulunmaktadır.

GÜVENLİK
DNAMIZDA VAR.

İLETİŞİME GEÇ