Secude Cyber Security Hakkında

Secude Cyber Security 2018 yılında kurulmuş olup, Siber Güvenlik alanında uzman kadrosu ile Bilgi Güvenliği ve Danışmanlığı, Sistem ve Network Güvenliği, Mail Güvenliği, Web Güvenliği vb. üzerine faaliyet gösteren ve tüm bu alanlarda Türkiye’de distribütörlük görevini üstlenmiştir.

Türkiye’deki tüm bayi ve müşterilerine, yerinde ve uzaktan güvenli erişim metoduyla hizmet veren bir teknoloji firmasıdır.
Uzman kadrosuyla birçok enterprise kurumun IT projelerini profesyonelce sonlandıran Secude Cyber Security için müşteri memnuniyeti olmazsa olmaz prensipleri arasında yer almaktadır.

Libraesva Türkiye Distribütörü
Libraesva, gelişmiş e-posta güvenlik çözümlerinin İtalyan lider sağlayıcısıdır. 1994 yılında sanallaştırma ve veri merkezi konsolidasyonu, networking ve güvenlik alanında bir sistem entegratörü olarak doğan bir şirket olan Libra Srl’in yazılım geliştirme yapılarından bir dönüş olarak kuruldu.
Libraesva e-posta güvenliği , sanal cihaz çözüm, e-posta için en iyi güvenlik sistemlerinden biri olarak virüs Bülteni tarafından onaylanmıştır. 2014 yılında, Libraesva son sürümü spam engelleme yeteneği (99.98%) ve yanlış pozitif toplam yokluğunda üçüncü ardışık yıl için prestijli ödül kazandı. Libraesva çözümü, 2014, 2015 ve 2016 bilgisayar güvenliği ödüllerinde yılın Anti-Spam Çözümü olarak da ödüllendirilmiştir.
Güney Bilişim Bilgi Teknolojileri, Libraesva’nın Türkiye’deki tek distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.Aynı zamanda satışını ve desteğini sağlamaktadır.

Libraesva Mail Security

GÜVENLİK
DNAMIZDA VAR.

İLETİŞİME GEÇ